See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jednorázové rukavice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky jednorázových rukavic do zdravotnického zařízení, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Jednorázové rukavice musí mimo jiné splňovat požadavky zákona č. 375/2022 Sb. o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, zákona 22/1997 Sb. o technických požadavcích na výrobky a dalších platných předpisů.
Interne Kennung: ÚN 04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1. Rukavice vyšetřovací
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky jednorázových vyšetřovacích rukavic do zdravotnického zařízení, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Jednorázové vyšetřovací rukavice musí mimo jiné splňovat požadavky zákona č. 375/2022 Sb. o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, zákona 22/1997 Sb. o technických požadavcích na výrobky a dalších platných předpisů.
Interne Kennung: ÚN 04/2025 část 1.
Los: LOT-0005
Titel: Část 3. Rukavice sterilní - ortopedické
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických operačních rukavic do zdravotnického zařízení, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Ortopedické operační rukavice musí mimo jiné splňovat požadavky zákona č. 375/2022 Sb. o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, zákona 22/1997 Sb. o technických požadavcích na výrobky a dalších platných předpisů.
Interne Kennung: ÚN 04/2025 část 3.
Los: LOT-0004
Titel: Část 2. Rukavice sterilní - operační
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky operačních rukavic do zdravotnického zařízení, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Operační rukavice musí mimo jiné splňovat požadavky zákona č. 375/2022 Sb. o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, zákona 22/1997 Sb. o technických požadavcích na výrobky a dalších platných předpisů.
Interne Kennung: ÚN 04/2025 část 2.