2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kindpartner KC Posterholt gemeente Roerdalen
Beschreibung: Gemeente Roerdalen bouwt in Posterholt een multifunctionele accommodatie waarin een onderwijsvoorziening wordt gehuisvest. Voor deze locatie is gemeente Roerdalen op zoek naar een partner die voorziet in kinderopvang, verder te noemen als Kindpartner. Op basis van marktconforme uurtarieven en een bezettingsgraad van 75% bedraagt de ingeschatte jaaromzet ongeveer € 1 mln. per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Kindpartner
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie
222033-2026 - Result
Netherlands – Child daycare services – Kindpartner KC Posterholt gemeente Roerdalen
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312110 Child daycare services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Kindpartner
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsoptie