222042-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu „Zwiększenie i poprawa dostępności do wielospecjalistycznych świadczeń z zakresu kardiologii w Pałuckim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu „Zwiększenie i poprawa dostępności do wielospecjalistycznych świadczeń z zakresu kardiologii w Pałuckim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu „Zwiększenie i poprawa dostępności do wielospecjalistycznych świadczeń z zakresu kardiologii w Pałuckim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie”. 2. Postępowanie realizowane jest w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w zakresie inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Nabór nr KPOD.07.02-IP.10-001/25. 3. Zamówienie podzielone jest na 6 Pakietów. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na pakiety: 1) Pakiet 1 – Echokardiograf – 1 szt. 2) Pakiet 2 – Moduł CT do badań kardiologicznych - 1 szt. 3) Pakiet 3 – System holterowski – 1 szt. 4) Pakiet 4 – Łóżko z materacem przeciwodleżynowym – 4 szt. 5) Pakiet 5 – System do monitorowania parametrów pacjenta – 1 szt. 6) Pakiet 6 – Defibrylator – 1 szt. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, m.in.: Załącznik nr 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6 do SWZ– Zestawienie warunków i parametrów technicznych 5. Parametry opisane w Załączniku nr 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6 do SWZ jako Zestawienie warunków i parametrów technicznych, stanowią szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, których niespełnienie spowoduje odrzucenie oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt.5 ustawy Pzp. Parametry punktowane będą uwzględnione w ocenie ofert (kryterium jakość). Wszystkie pozostałe parametry minimalne są parametrami bezwzględnie wymaganymi, których niespełnienie spowoduje odrzucenie oferty Brak wpisu w rubryce Parametry oferowane zostanie potraktowany jako niespełnienie parametru skutkujące odrzuceniem oferty. 6. W ramach Pakietów 1,2, 3, 4, 5 i 6 Zamawiający wymaga złożenia oferty pełnej, tj. oferta musi obejmować całość przedmiotu zamówienia pod względem asortymentu jak i ilości w danym Pakiecie. W przeciwnym wypadku oferta zostanie odrzucona jako nieodpowiadająca treści Specyfikacji warunków Zamówienia. 7. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen, 33111800 Röntgendiagnosesystem, 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33192100 Medizinische Betten, 33192150 Therapie-Betten, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33182100 Defibrillator
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 – Echokardiograf – 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ – Zestawienie warunków i parametrów technicznych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 – Moduł CT do badań kardiologicznych - 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2 do SWZ – Zestawienie warunków i parametrów technicznych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111800 Röntgendiagnosesystem, 33115000 Ausrüstung für Tomografie
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 – System holterowski – 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.3 do SWZ – Zestawienie warunków i parametrów technicznych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 – Łóżko z materacem przeciwodleżynowym – 4 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.4 do SWZ – Zestawienie warunków i parametrów technicznych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192150 Therapie-Betten
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 – System do monitorowania parametrów pacjenta – 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.5 do SWZ – Zestawienie warunków i parametrów technicznych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 – Defibrylator – 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.6 do SWZ – Zestawienie warunków i parametrów technicznych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator