2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Restaurování Mariánského sloupu - nové vyhlášení“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení restaurování monumentální sochařsko-architektonické kompozice Mariánského sloupu ve Znojmě v souladu s restaurátorským průzkumem. Jedná se o nemovitou kulturní památku zapsanou v Ústředním seznamu kulturních památek České republiky pod rejst. č. ÚSKP 28106/7-6944. Bližší technický a technologický popis jednotlivých součástí předmětu této veřejné zakázky včetně restaurátorského průzkumu a položkového rozpočtu tvoří přílohu zadávací dokumentace. Dodavatel je povinen respektovat následující závazná veřejnoprávní rozhodnutí: - Závazné stanovisko č.j. MUZN 218852/2022 ze dne 21. 12. 2022 vč. doplnění – příloha č. 4 návrhu smlouvy o dílo Restaurátorské práce budou průběžně konzultovány s odbornými pracovníky Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Brně a Odboru školství, kultury a památkové péče Městského úřadu ve Znojmě. Po restaurování bude zpracována závěrečná restaurátorská zpráva, která bude mít náležitosti stanovené dle ustanovení § 10 odst. 4 vyhlášky č. 66/1988 Sb., v platném znění, kterou se provádí zákon o památkové péči (zákon č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči) a bude předána v listinné i elektronické podobě. Podrobnou specifikaci předmětu veřejné zakázky jakož i obchodní a platební podmínky obsahují přílohy zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92522100 Maßnahmen zur Erhaltung von historisch bedeutsamen Stätten, 45262510 Steinbauarbeiten, 92312230 Dienstleistungen von Bildhauern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě splnění podmínek sjednaných ve Smlouvě o dílo může být uplatněna vyhrazená změna závazku ze smlouvy na realizaci veřejné zakázky, a to v souladu s § 100 odst. 1 zákona. Vyhrazená změna závazku ze smlouvy na realizaci veřejné zakázky ve smyslu § 100 odst. 1 zákona je obsažena v článku III. odst. 8 a článku VI. odst. 6 Smlouvy o dílo.