See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drewna kopalnianego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 021-1.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drewna kopalnianego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 702501862
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03411000 Nadelholz
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Część zamówienia nr 1: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zad. nr 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część zamówienia nr 2: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zad. nr 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Część zamówienia nr 3: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zad. nr 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Część zamówienia nr 4: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zad. nr 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Część zamówienia nr 5: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zad. nr 5
Los: LOT-0006
Beschreibung: Część zamówienia nr 6: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zad. nr 6
Los: LOT-0007
Beschreibung: Część zamówienia nr 7: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zad. nr 7
Los: LOT-0008
Beschreibung: Część zamówienia nr 8: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zad. nr 8
Los: LOT-0009
Beschreibung: Część zamówienia nr 9: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zad. nr 9
Los: LOT-0010
Beschreibung: Część zamówienia nr 10: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zad. nr 10
Los: LOT-0011
Beschreibung: Część zamówienia nr 11: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zad. nr 11
Los: LOT-0012
Beschreibung: Część zamówienia nr 12: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zad. nr 12