2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění síťové a aplikační bezpečnosti
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je poskytnout Zadavateli komplexní dodávky a služby spočívající v zajištění síťové a aplikační bezpečnosti Zadavatele. Předmětem Veřejné zakázky se skládá z následujícího plnění: a) Ochrana koncových stanic b) Ochrana DDoS c) Firewall a komplexní ochrana perimetru včetně VPN d) SASE e) WAF f) Zabezpečení a detekce zranitelností zdrojového kódu g) Zabezpečení systému pro řízení drážního provozu
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48800000 Informationssysteme und Server, 48810000 Informationssysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy uzavřená smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena do řádného splnění milníku č. 2 dle harmonogramu „Zpracování dokumentace SoW – popis dodávky a potřebné součinnosti a vypracování low-level dizajnu a popisu jednotlivých částí“