222227-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej dla obiektów Zamawiającego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej dla obiektów Zamawiającego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla obiektów Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego Spółka Akcyjna w Częstochowie w okresie 18 miesięcy. Przewidywana ilość dostarczanej energii w okresie obowiązywania umowy wynosi 29 282,280 MWh.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungTI.261.02.2025