2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace AV techniky pro Filozoficko-přírodovědeckou fakultu Slezské univerzity v Opavě
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, montáž, zprovoznění a základní servis audiovizuální techniky pro vybrané učebny a zasedací místnosti Slezské univerzity v Opavě, budovy na ul. Hauerova 4, ul. Hradecká 17 a Masarykova třída 37. Jedná se zejména o interaktivní dotykové displeje (katedrové i nástěnné), projektory, videokonferenční jednotky, přípojná místa, katedry/řečnické pulty s racky, AV kabeláž, akustické panely a související instalační, konfigurační a servisní práce včetně poskytování profylaxe po dobu 2 let, vše dle projektové dokumentace AVT, jež je součástí specifikace předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení). Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené zadávací řízení podle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1