See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego, obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego, obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu.
Vorherige Bekanntmachung: 771350-2025
Interne Kennung: ZP-2051-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego, obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu
Beschreibung: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego, obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu dla Szpitala