2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sběry dat (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému jsou služby provádění sběrů informací (dat) a s nimi související služby nebo dodávky, případně dodávky informací (dat), a to pro účely provádění výzkumů zadavatelem.
Interne Kennung: Sběry dat (DNS)
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zavedení dynamického nákupního systému se provádí přiměřeně podle pravidel pro užší řízení, přičemž dodavatelé ve lhůtě pro podání žádostí o účast podávají žádosti o účast. Zadavatel provede posouzení jejich souladu se zadávacími podmínkami a účastníky, jejichž žádosti nesplní zadávací podmínky, vyloučí z účasti v zadávacím řízení, a ostatní účastníky zařadí do dynamického nákupního systému.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79320000 Meinungsumfragen, 79311100 Umfragengestaltung, 79311200 Durchführung von Umfragen, 79311300 Umfragenanalyse, 79330000 Statistische Dienstleistungen, 72313000 Datenerfassung, 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311300 Umfragenanalyse, 72313000 Datenerfassung, 79330000 Statistische Dienstleistungen, 79311200 Durchführung von Umfragen, 79311100 Umfragengestaltung, 79320000 Meinungsumfragen, 79315000 Sozialforschung