See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MFA Langeveen
Beschreibung: De realisatie van de multifunctionele accommodatie (MFA) Langeveen omvat de ontwikkeling en bouw van een modern en duurzaam centrum dat diverse functies samenbrengt, waaronder sport, cultuur, educatie en maatschappelijke dienstverlening. Het project richt zich op het creëren van een toekomstbestendig gebouw dat volledig voldoet aan de eisen van gebruikers en belanghebbenden. De opgave betreft de realisatie van de nieuwbouw van een multifunctionele accommodatie (MFA) van circa 4.500 m2. De MFA zal gaan bestaan uit een basisschool (≈900 m2) gerealiseerd conform Programma van Eisen – Frisse Scholen, een buitenschoolse opvang en kinderdagverblijf (325 m2), beschikbaarheid voor maatschappelijke functies en (sport)verenigingen (≈1.000 m2), een sporthal, 8 kleedkamers en een kantine voor gezamenlijke gebruik (≈2.000 m2) en daarnaast meerdere bergingen en opslagruimten (≈150 m2).
Interne Kennung: 21058
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsstukken.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MFA Langeveen - Bouwkundig
Beschreibung: Eén (1) bouwkundige aannemer die verantwoordelijk is voor de bouwkundige en constructieve uitvoeringswerkzaamheden, alsmede de uitvoeringscoördinatie met betrekking tot werken van derden. Zie hoofdperceel.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: o.a. optioneel meerjarig onderhoud. Zie verder de inhoud van de aanbestedingsdocumenten.
Los: LOT-0002
Titel: MFA Langeveen - Werktuigbouwkundig en Elektrotechnisch (W&E);
Beschreibung: Eén (1) installatieaannemer die verantwoordelijk is voor zowel de werktuigbouwkundige als de elektrotechnische uitvoeringswerkzaamheden en aanverwante zaken. Zie hoofdperceel.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten