2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaken Lommelse Katholieke Basisscholen
Beschreibung: Schoonmaken Lommelse Katholieke Basisscholen
Interne Kennung: PPP18W-28/6019/2026-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dagelijkse en periodieke schoonmaak van de verschillende scholen en secretariaat van LKB
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Schoonmaak Lommelse Katholieke basis scholen en secretariaat. Plaats van dienstverlening: diverse katholieke basis scholen en secretariaat in 3920 Lommel op volgende locaties: 1. Basisschool De Speling, Kloosterstraat 7, 3920 Lommel 2. Kleuterschool De Speling, Kloosterschool 11, 3920 Lommel 3. Basisschool Boudewijnschool, Einde 5, 3920 Lommel 4. Basisschool Eymardschool, Oude Diestersebaan 5, 3920 Lommel 5. Basisschool Den Heuvel, Slinkerstraat 62, 3920 Lommel 6. Basisschool Den Heuvel, Warande 7, 3920 Lommel 7. Basisschool Balu, Hanekapstraat 8, 3920 Lommel 8. Basisschool Lommel West, Godfried Bomansstraat 17, 3920 Lommel 9. Basisschool Lommel West, Martinus Van Gurplaan 41, 3920 Lommel 10. Basisschool Sint-Jan, Kerkweg 22, 3920 Lommel 11. Basisschool De Klimtoren, Luikersteenweg 243, 3920 Lommel 12. Burelen secretariaat, Slinkerstraat 60, 3920 Lommel (vanaf tweede helft 2026 Koning Leopoldlaan 23, 3920 Lommel)
Interne Kennung: 2026-002_1
Los: LOT-0002
Titel: Zomerpoets van de verschillende scholen en secretariaat van LKB
Interne Kennung: 2026-002_2