2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interieurontwerp en bouwmanager gemeentelijke kantoorhuisvesting
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het ontwikkelen van een concreet ontwerp voor de werkvloeren en het interieur voor de verdiepingen van het Raadhuis en De Doelen in Ede. Dit in samenwerking met de gemeente Ede. Het ontwerp moet enerzijds bijdragen aan een esthetische upgrade van het interieur, en anderzijds invulling geven aan de aanbevelingen uit een vlekkenplan voor het optimaliseren van de werkplekmix. Er dient ook een ontwerp gemaakt te worden voor de ‘’specials’’ binnen deze kantoorpanden bestaande onder andere uit: Ontvangsthal; Bedrijfsrestaurant; Werkplein; ICT-helpdesk. Leeszaal archief Voor deze ruimten gelden aanvullende functionele en visuele eisen, passend binnen de gemeentelijke identiteit en het beoogde gebruik. De aanvullende eisen worden na gunning gedeeld. De ontwerpen dienen afgestemd te worden op de specifieke functies en gebruikers van deze ruimten. De wens is om zoveel mogelijk van het bestaande interieur te gebruiken in het nieuwe ontwerp; dit in het ka De inschrijving dient binnen het vastgestelde budget te vallen. De gemeente heeft een maximaal budget voorgeschreven. De totale inschrijving mag maximaal € 750.000 exclusief btw bedragen. Dit budgetplafond is inclusief de herzieningsclausule als genoemd d in paragraaf 1.4 (onderaan). Voor de opgave van de prijzen gebruikt u prijsformulier van Bijlage 4.
Interne Kennung: I251100003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70333000 Dienstleistungen im Wohnungswesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op maandag 30 maart 2026 en eindigt van rechtswege op 31 december 2030. De gemeente Ede heeft de mogelijkheid om de looptijd van de overeenkomst te verlengen met 3 keer één jaar.