2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oraz uruchomienie inteligentnej sieci wodociągowej w Gminie Bielany i części Gminy Repki
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi jedno zadanie pn. Modernizacja oraz uruchomienie inteligentnej sieci wodociągowej w Gminie Bielany i części Gminy Repki t.j.: 1) Urządzenia Pomiarowe z akcesoriami DN15 (½”) – 117 szt. 2) Urządzenia Pomiarowe z akcesoriami DN20 (¾”) – 1005 szt. 3) Urządzenia Pomiarowe z akcesoriami DN25 (1”) – 10 szt. 4) Urządzenia Pomiarowe z akcesoriami DN32 (1¼”) – 2 szt. 5) Urządzenia Pomiarowe z akcesoriami DN40 (1½”) – 5 szt. 6) Urządzenia Pomiarowe z akcesoriami DN50 (2”) – 3 szt. 7) Urządzenia Pomiarowe z akcesoriami DN65 (2½”) – 1 szt. 8) Urządzenia Pomiarowe z akcesoriami DN80 (3”) – 2 szt. 9) Zasuwy DN 80 – 9 szt. 10) Zasuwy DN 100 – 16 szt. 11) Zasuwy DN 150 – 15 szt. 12) Zasuwy DN 200 – 4 szt. 13) Zasuwy DN 300 – 1 szt. 14) Słupki telemetryczne – 11 szt. 15) Hydranty DN80 łamane wraz z zasuwami i armatura - montaż z odtworzeniem – 50 szt. 16) Tablet do odczytów i konfiguracji urządzeń pomiarowych – 1 szt. 17) Zestaw komputerowy z monitorem i oprogramowaniem – 1 szt. 18) Komputer przenośny z oprogramowaniem – 1 szt. 19) UPS – 1 szt. 20) Pompy do SUW – 2 szt. 21) eBOK – 1 szt. 22) System eGIS -1 szt. 23) System telemetryczny - 1 szt. 24) Integracja systemu ERP - 1 szt. 25) Model matematyczny systemu dystrybucji wody - 1 szt. 26) System do odczytu zdalnego wodomierzy - 1 szt. 27) Aplikacja Mobilna - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441300 Telematiksystem, 42131160 Hydranten, 42131230 Schieberventile, 42122130 Wasserpumpen, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72212200 Entwicklung von Vernetzungs-, Internet- und Intranetsoftware, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48326100 Digitales Abbildungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen