222386-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego do poprawy opieki kardiologicznej w Szpitalu Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP40/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń i sprzętu medycznego do poprawy opieki kardiologicznej w Szpitalu Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP40/2025
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa urządzeń i sprzętu medycznego do poprawy opieki kardiologicznej (zwanych dalej „przedmiotem dostawy”) w Szpitalu Powiatu Bytowskiego wraz z montażem, instalacją oraz szkoleniem personelu w zakresie jego obsługi. 4.2. Szczegółowe wymagania techniczne przedmiotu dostawy (graniczne) zawiera załącznik nr 1 do SWZ. UWAGA: Wykonawca jest zobowiązany do załączenia do oferty załącznika nr 1 do SWZ Parametrów technicznych z wypełnionymi wszystkimi pozycjami dotyczącymi oferowanych parametrów oferowanego przedmiotu dostawy. Wypełniony załącznik nr 1 stanowi Przedmiotowy środek dowodowy, jest on również dokumentem potrzebny w celu uzyskania punktów w kryterium jakość. 4.10. Zamawiający na podstawie art. 257 ustawy Pzp, przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający informuję, iż złożył wniosek o uzyskanie dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy D1.1.1. „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I”. Na dzień ogłoszenia niniejszego postępowania umowa z instytucją finansującą nie została jeszcze podpisana. Miejsce dostawy: Szpital Powiatu Bytowskiego, ul. Lęborska 13 w Bytowie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Titel1 - Aparat RTG przewoźny
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Optionen
Beschreibung der OptionenNIE DOTYCZY
LosLOT-0002
Titel2 - Aparat USG Echo
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 B do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0003
Titel3 - Łóżko z wagą, szafki przyłóżkowe
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 C do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
LosLOT-0004
Titel4 - Pompy infuzyjne
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 D do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
LosLOT-0005
Titel5 - System monitorowania hemodynamicznego
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 E do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
LosLOT-0006
Titel6 - Aparat EKG z wózkiem
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 F do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
LosLOT-0007
Titel7 - Urządzenie do dekontaminacji
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 G do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung