2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport en verwerking Puin
Beschreibung: De Opdracht omvat het transport en de verwerking van Puin (mono stromen van de milieustraten) waar recycling als de standaard verwerkingsmethode wordt beschouwd. Gebaseerd op het tonnage van 2024 is de schatting ca. 11.500kt puin per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Transport en vewerking puin
Beschreibung: Transport en verwerking puin, vanaf diverse milieustraten Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Contractverlenging
Los: LOT-0002
Titel: Verwerking puin Gemeente Kaag en Braassem
Beschreibung: Verwerking van puin, exclusief transport, gemeente Kaag en Braassem Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Verwerking Puin Gemeente Waddinxveen en Zuidplas
Beschreibung: Verwerking puin, exclusief transport, gemeeente Waddinxveen en Zuidplas
Interne Kennung: 3