See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do węzłów cieplnych w budynkach Urzędu Miasta Łodzi na terenie Łodzi na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa energii cieplnej do węzłów cieplnych w budynkach Urzędu Miasta Łodzi na terenie Łodzi na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 3 do Zaproszenia do negocjacji (Wzór umowy).
Interne Kennung: DOM-WZP-II.271.8.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001