22254-2026 - Ergebnis
Belgien – Zierpflanzen, -gräser, -moose oder -flechten – Raamovereenkomst voor de aankoop, leveren en lossen van vaste planten (perceel 1) en sierheesters (perceel 2) (2026-2029)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor de aankoop, leveren en lossen van vaste planten (perceel 1) en sierheesters (perceel 2) (2026-2029)
BeschreibungRaamovereenkomst voor de aankoop, leveren en lossen van vaste planten (perceel 1) en sierheesters (perceel 2) (2026-2029)
Interne KennungPPP0IG-9186/6038/2025/9186
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03441000 Zierpflanzen, -gräser, -moose oder -flechten
5. Los
LosLOT-0001
TitelRaamovereenkomst voor de aankoop, leveren en lossen van vaste planten (2026-'29)
BeschreibungRaamovereenkomst voor de aankoop, leveren en lossen van vaste planten (2026-'29)
Interne Kennung2025/9186 1_1
Haupteinstufung (cpv): 03451100 Setzlinge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451000 Pflanzen, 03441000 Zierpflanzen, -gräser, -moose oder -flechten, 03451300 Sträucher
LosLOT-0002
TitelRaamovereenkomst voor de aankoop, leveren en lossen van sierheesters (2026-29)
BeschreibungRaamovereenkomst voor de aankoop, leveren en lossen van sierheesters (2026-29)
Interne Kennung2025/9186_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher, 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen, 03451000 Pflanzen, 03452000 Bäume