See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania części wspólnych zewnętrznych i wewnętrznych w zasobach własnych PTBS sp. z o.o. oraz usługa sprzątania pomieszczeń biurowych PTBS sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowych usług sprzątania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych wspólnych zasobów mieszkaniowych oraz wykonywanie usług pomocniczych oraz sprzątanie powierzchni biurowych
Interne Kennung: ZP-5/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zgodnie z SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I- Folwarczna 22ABCD, 23 ABCD, 24, 25 ABCDEF, 26 AB, 29 ABCDE, 30 ABCDE, 31 ABC, 32 ABCD, 33 ABCD, 34, 35, 36, 37 ABC, 38 ABCDE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowych usług sprzątania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych wspólnych zasobów mieszkaniowych oraz wykonywanie usług pomocniczych
Los: LOT-0002
Titel: Część II- Murawa 33A, Murawa 33B, Murawa 35,Murawa 37ABC, Hercena 1 ABC, Słowiańska 53ABC, Słowiańska 55ABC
Los: LOT-0003
Titel: Część III- Szyperska 10,10A,10B,10C, 11,11A, Piaskowa 6,7,8, Naramowicka 211AB, Drewlańska 10
Los: LOT-0004
Titel: Część IV- Katowicka 9 ABC i 11 ABCDE, Milczańska 54AB, 54 CDE, 54FG, Milczańska 56ABCD, Bobrzańska 2ABC
Los: LOT-0005
Titel: Część V- Robocza 17ABC, Robocza 19, Robocza 21 AB, Sikorskiego 12 AB, Sikorskiego 13, Grabowa 22A, 22B, 22C
Los: LOT-0006
Titel: Część VI A- Moniki Cegłowskiej 10,12,14,16,18,20,22, ul. Moniki Cegłowskiej 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 5, 5A, 5B, 5C, 7, 7A, J. Wiencka 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, Część VI B- Elżbiety Zawackiej 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, Moniki Cegłowskiej 6, 6a, 8, 8a, 8b,
Los: LOT-0007
Titel: Część VII- Palacza 134, 136, 138, 140, 140A, Konfederacka 4, Kosynierska 7ABCDEF, Kosynierska 10AB, Górczyńska 8, 8A, 10, 10A, 12, 12A, Palacza 3, 3A, 5, 5A, Kosynierska 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII- Konfederacka 4 – pomieszczenia biurowe i użytkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowych usług sprzątania powierzchni pomieszczeń biurowych