22270-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa, wdrożenie, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu informatycznego dla Gminy Dołhobyczów w ramach projektu „Partnerstwo gmin subregionu chełmsko - zamojskiego dla upowszechnienia elektronicznych usług publicznych i dostępu do informacji przestrzennej”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wdrożenie, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu informatycznego dla Gminy Dołhobyczów w ramach projektu „Partnerstwo gmin subregionu chełmsko - zamojskiego dla upowszechnienia elektronicznych usług publicznych i dostępu do informacji przestrzennej”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu informatycznego w ramach projektu „Partnerstwo gmin subregionu chełmsko - zamojskiego dla upowszechnienia elektronicznych usług publicznych i dostępu do informacji przestrzennej”. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 2 części, jak poniżej: 2.1. część 1 zamówienia – „Dostawa, wdrożenie, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu serwerowego”, 2.2. część 2 zamówienia – „Dostawa sprzętu komputerowego”.
Vorherige Bekanntmachung: 657352-2024
Interne Kennung: PRG.271.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. KLAUZULA ZATRUDNIENIA (dotyczy części 1 zamówienia). 2.1. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, określa obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji przedmiotu umowy (tj. osób skierowanych do wykonywania zamówienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę), których zakres został przez Zamawiającego określony w SWZ i którego wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (obowiązek ten nie dotyczy sytuacji, gdy prace te będą wykonywane samodzielnie i osobiście przez osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w postaci tzw. samozatrudnienia, jako podwykonawcy).2.2. Za czynności, o których mowa powyżej, Zamawiający uzna wdrażanie systemów informatycznych (dotyczy osób na stanowiskach specjalistów ds. wdrożeń systemów informatycznych i osób na stanowiskach ds. wdrożeń systemów informatycznych). Wykonawca lub podwykonawca zobowiązuje się, że osoba lub osoby wykonujące czynności w tym zakresie będą zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks pracy. 2.3. Szczegółowy sposób dokumentowania zatrudnienia ww. osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, rodzaju czynności niezbędnych do realizacji zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia zawarte są w Projekcie umowy – Załącznik Nr 2.1 do SWZ. 3. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 3.1. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, tj. bezpłatnie rejestrując się lub logując, w przypadku posiadania konta w Platformie Zamówień Publicznych ZETOPZP, akceptuje warunki korzystania z Platformy, określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej https://przetargi.dolhobyczow.pl/#/help oraz uznaje go za wiążący.3.2. Zamawiający, zgodnie z art. 67 ustawy Pzp określa następujące wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przy wykorzystaniu Platformy Zakupowej, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; b) Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 10, Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje; c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa najlepiej najnowszej dostępnej wersji obsługująca TLS 1.2 z wyjątkiem Internet Explorer; d) włączona obsługa JavaScript; e) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.; f) podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę. 4. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 5. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 307), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych pomocą Platformy dostępnej pod adresem: https://przetargi.dolhobyczow.pl. 6. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 7. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości: 7.1. dla części 1 zamówienia: 5% ceny brutto oferty (z podatkiem VAT), 7.2. dla części 2 zamówienia: nie jest wymagane. 8. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 9. SWZ wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 10. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 11. Koncepcja Systemu w zakresie części 1 zamówienia, sporządzona zgodnie z wymaganiami „Szczegółowego Opisu przedmiotu Zamówienia”, musi zostać przekazana Zamawiającemu w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy. 12. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, wdrożenie, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu serwerowego.
Beschreibung: 1. Zakres obejmuje: 1) Zakup usług rozbudowy portalu e-usług podatkowych, 2) Zakup usług rozbudowy i integracji oprogramowania systemów dziedzinowych, 3) Zakup usług rozbudowy i integracji systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją, 4) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług z zakresu podatków i opłat lokalnych, 5) Zakup licencji oprogramowania systemu informacji przestrzennej, 6) Zakup usług wdrożenia systemu informacji przestrzennej, 7) Zakup usług przeprowadzenia digitalizacji zasobów informacji sektora publicznego (ISP), 8) Zakup usług opracowania API dla zasobów ISP, 9) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług z zakresu informacji przestrzennej, 10) Zakup macierzy dyskowej, 11) Zakup dedykowanego urządzenia do ochrony, zarządzania i odzyskiwania danych, 12) Zakup licencji oprogramowania serwerowego systemu operacyjnego, 13) Zakup serwerowego zasilacza awaryjnego, 14) Zakup serwerowej karty sieciowej, 15) Zakup przełącznika sieciowego, 16) Zakup usług kopii zapasowej w chmurze obliczeniowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla obu części zamówienia określa Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: część 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 80510000 Spezialausbildung, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 72300000 Datendienste, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego.
Beschreibung: 1. Zakres obejmuje: 1) Zakup skanera dokumentowego - 5 szt. 2) Zakup zestawów komputerowych z oprogramowaniem - 15 szt. 3) Zakup komputerów przenośnych - 3 szt. Ponadto: - dostarczany sprzęt i oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone i nieobciążone prawami osób trzecich, - dostarczany sprzęt i oprogramowanie muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego w UE, - Wykonawca zapewni takie opakowanie sprzętu jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy, - sprzęt będzie oznaczony zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa, - Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi sprzętu lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać, - dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla obu części zamówienia określa Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: część 2 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer