See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu na potrzeby Polskiego Laboratorium Antydopingowego podzielona na XIV (czternaście) odrębnych Części. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla poszczególnych Części zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie prawo, a Wykonawca wyraża zgodę na zakup mniejszej ilości odczynników w stosunku do ilości określonych w Formularzu asortymentowo - cenowym (Załącznik nr 5 do SWZ) oraz zmniejszenia asortymentu określonego w ww. formularzu spowodowanych zmianą potrzeb Zamawiającego z zastrzeżeniem, że ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę w ofercie nie ulegną zmianie przez cały okres jej obowiązywania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część I.
Beschreibung: Zakup i dostawa odczynników do analizatora immunochemicznego COBAS e411 wskazanego producenta.
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część II.
Beschreibung: Zakup i dostawa odczynników do analizatora immunochemicznego IMMULITE 1000 wskazanego producenta dla Części II opisanej w Załączniku nr 1 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część III.
Beschreibung: Zakup i dostawa odczynników do przygotowania próbek wskazanego producenta.
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część IV.
Beschreibung: Zakup i dostawa odczynników do hydrolizy i innych etapów przygotowania próbek wskazanego producenta.
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część V.
Beschreibung: Zakup i dostawa odczynników wskazanego producenta.
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część VI.
Beschreibung: Zakup i dostawa odczynników do elektroforezy wskazanego producenta.
Los: LOT-0007
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część VII.
Beschreibung: Zakup i dostawa odczynników immunochemicznych wskazanego producenta.
Los: LOT-0008
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część VIII.
Beschreibung: Zakup i dostawa odczynników do przygotowania faz ruchomych do chromatografii cieczowej wskazanego producenta.
Los: LOT-0009
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część IX.
Beschreibung: Zakup i dostawa odczynników chemicznych do przygotowania próbek wskazanego producenta.
Los: LOT-0010
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część X.
Beschreibung: Zakup i dostawa odczynników do mycia aparatu blotcycler wskazanego producenta.
Los: LOT-0011
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XI.
Beschreibung: Zakup i dostawa substancji wzorcowej wskazanego producenta.
Los: LOT-0012
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XII.
Beschreibung: Zakup i dostawa odczynników do oczyszczania próbek wskazanego producenta.
Los: LOT-0013
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XIII.
Beschreibung: Zakup i dostawa odczynników do upochodniania.
Los: LOT-0014
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XIV.
Beschreibung: Zakup i dostawa standaryzowanego liofilizatu wskazanego producenta.