See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CirkArena – dodávka přístrojového vybavení pro geodetická a fotogrammetrická měření včetně UAV technologií
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v: Část 1 – Robotická totální stanice včetně příslušenství Dodávka robotické totální stanice umožňující jednočlenné ovládání (One Man systém) podle technické specifikace, včetně polního kontroleru, příslušenství a přístrojového polního softwaru, a to včetně instalace, uvedení do provozu a základního zaškolení obsluhy. Část 2 - GNSS rover s inerciálním sklonoměrem a fotogrammetrickou kamerou Dodávka dvou GNSS roverů umožňujících měření s integrovanou inerciální měřicí jednotkou (IMU) podle technické specifikace, včetně polního kontroleru a příslušenství, a to včetně instalace, uvedení do provozu a základního zaškolení obsluhy. Část 3 - UAV zařízení kompatibilní s LiDAR a RGB kamerou Dodávka UAV zařízení (koptéry) plně kompatibilního s LiDAR a RGB kamerou podle technické specifikace, včetně softwaru pro ovládání dronu a plánování letů a příslušenství, a to včetně instalace, uvedení do provozu a základního zaškolení obsluhy. Část 4 – LiDAR a RGB kamera pro UAV prostředky Dodávka LiDARu a RGB kamery kompatibilních s umístěním na UAV – dron (koptéru) podle technické specifikace, včetně softwaru pro zpracování nasbíraných dat a příslušenství, a to včetně instalace, uvedení do provozu a základního zaškolení obsluhy. Část 5 - Pracovní stanice pro vyhodnocování pořizovaných dat Dodávka dvou pracovních stanic určených pro vyhodnocování pořizovaných dat podle technické specifikace včetně příslušenství, a to včetně instalace, uvedení do provozu a základního zaškolení obsluhy.
Interne Kennung: VŘ 2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38200000 Geologische und geophysikalische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38290000 Vermessungstechnische, hydrografische, ozeanografische und hydrologische Instrumente und Geräte, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 38110000 Navigationsinstrumente, 32333200 Camcorder, 30213300 Tischcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 5 - Pracovní stanice pro vyhodnocování pořizovaných dat
Beschreibung: Dodávka dvou pracovních stanic určených pro vyhodnocování pořizovaných dat podle technické specifikace včetně příslušenství, a to včetně instalace, uvedení do provozu a základního zaškolení obsluhy.
Interne Kennung: Část 5 - Pracovní stanice pro vyhodnocování pořizovaných dat
Los: LOT-0004
Titel: Část 3 - UAV zařízení kompatibilní s LiDAR a RGB kamerou
Beschreibung: Dodávka UAV zařízení (koptéry) plně kompatibilního s LiDAR a RGB kamerou podle technické specifikace, včetně softwaru pro ovládání dronu a plánování letů a příslušenství, a to včetně instalace, uvedení do provozu a základního zaškolení obsluhy.
Interne Kennung: Část 3 - UAV zařízení kompatibilní s LiDAR a RGB kamerou
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - GNSS rover s inerciálním sklonoměrem a fotogrammetrickou kamerou
Beschreibung: Dodávka dvou GNSS roverů umožňujících měření s integrovanou inerciální měřicí jednotkou (IMU) podle technické specifikace, včetně polního kontroleru a příslušenství, a to včetně instalace, uvedení do provozu a základního zaškolení obsluhy.
Interne Kennung: Část 2 - GNSS rover s inerciálním sklonoměrem a fotogrammetrickou kamerou
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Robotická totální stanice včetně příslušenství (One Man systém)
Beschreibung: Dodávka robotické totální stanice umožňující jednočlenné ovládání (One Man systém) podle technické specifikace, včetně polního kontroleru, příslušenství a přístrojového polního softwaru, a to včetně instalace, uvedení do provozu a základního zaškolení obsluhy.
Interne Kennung: Část 1 – Robotická totální stanice včetně příslušenství (One Man systém)
Los: LOT-0005
Titel: Část 4 – LiDAR a RGB kamera pro UAV prostředky
Beschreibung: Dodávka LiDARu a RGB kamery kompatibilních s umístěním na UAV – dron (koptéru) podle technické specifikace, včetně softwaru pro zpracování nasbíraných dat a příslušenství, a to včetně instalace, uvedení do provozu a základního zaškolení obsluhy.
Interne Kennung: Část 4 – LiDAR a RGB kamera pro UAV prostředky