See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona obiektów i mienia Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony obiektów i mienia, dozoru budynku administracji „C2” oraz patrolowania terenu, transportu wartości pieniężnych, dyskretnego ostrzegania, monitoringu, zarządzania systemem telewizji przemysłowej, obsługi i konserwacji systemu telewizji przemysłowej Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie w systemie całodobowym.
Vorherige Bekanntmachung: 757846-2025
Interne Kennung: TP.382.117.2025 EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ochrona obiektów i mienia Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie - 20254 godzin