2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, installatie, beheer en onderhoud SCT ruimbagage scanner
Beschreibung: Zie memo onder tabblad Documenten. De geschatte kosten bedragen: - Levering, installatie en integratie in bagagebandsysteem, EUR 1.500.000,= ex BTW; - Jaarlijks preventief onderhoud inclusief storingsafhandeling EUR 15.000, ex BTW .
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38581000 Kofferdurchleuchtungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1