222753-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na trzy zadania (reaktor mikrofalowy wraz z wyposażeniem dodatkowym, stolik temperaturowy, laser pracy ciągłej)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na trzy zadania (reaktor mikrofalowy wraz z wyposażeniem dodatkowym, stolik temperaturowy, laser pracy ciągłej)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na trzy zadania: • Zadanie nr 1: Dostawa reaktora mikrofalowego wraz z wyposażeniem dodatkowym dla INTiBS PAN we Wrocławiu, • Zadanie nr 2: Dostawa stolika temperaturowego dla INTiBS PAN we Wrocławiu, • Zadanie nr 3: Dostawa lasera pracy ciągłej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektów umów), odpowiednio dla zadania nr 1, zadania nr 2 i zadania nr 3, stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ dla zadania nr 1, Załącznik nr 1B do SWZ dla zadania nr 2 oraz Załącznik nr 1C do SWZ dla zadania nr 3. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru dla wszystkich sprzętów będących przedmiotem zamówienia dla każdego zadania.
Interne Kennung: DZ.261.2.2026/WK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38636100 Laser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawa reaktora mikrofalowego wraz z wyposażeniem dodatkowym dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Beschreibung: Zadanie nr 1: Dostawa reaktora mikrofalowego wraz z wyposażeniem dodatkowym dla INTiBS PAN we Wrocławiu, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru.
Interne Kennung: DZ.261.2.2026/WK - Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawa stolika temperaturowego dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Beschreibung: Zadanie nr 2: Dostawa stolika temperaturowego dla INTiBS PAN we Wrocławiu, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1B do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru.
Interne Kennung: DZ.261.2.2026/WK - Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Dostawa lasera pracy ciągłej dla INTiBS PAN we Wrocławiu.
Beschreibung: Zadanie nr 3: Dostawa lasera pracy ciągłej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1C do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru.
Interne Kennung: DZ.261.2.2026/WK - Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636100 Laser