See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van bewegwijzeringsmaterialen met toebehoren voor recreatieve routes en netwerken via een aankoopcentrale voor 2 jaar met mogelijkheid tot verlenging van 2 x 1 jaar
Beschreibung: Voorwerp van deze opdracht: Deze opdracht heeft als voorwerp de levering van materialen met toebehoren voor het bewegwijzeren van Provinciale recreatieve routes en netwerken via een aankoopcentrale. Toelichting: Westtoer wil verder inzetten op kwalitatieve bewegwijzering van Provinciale recreatieve routes en netwerken in West-Vlaanderen. Westtoer is op zoek naar één ondernemer per perceel die kwalitatieve bewegwijzering kan aanbieden en leveren. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: Raamovereenkomst voor het leveren van bewegwijzeringsborden met toebehoren voor wandelroutes en wandelnetwerken Perceel 2: Raamovereenkomst voor het leveren van markeernagels voor erfgoed- en stadswandelroutes Perceel 3: Raamovereenkomst voor het leveren van bewegwijzeringsborden met toebehoren voor het fietsnetwerk, fietsroutes, icoonfietsroutes en fietssnelwegen Perceel 4: Raamovereenkomst voor het leveren van voorgevormde thermoplastische wegmarkeringen met toebehoren voor de bewegwijzering van fietssnelwegen Elk perceel kan 2 keer stilzwijgend verlengd worden. Voor elk perceel wordt een raamovereenkomst gesloten tussen de aanbestedende overheid en de gekozen opdrachtnemer. Elk perceel is een raamovereenkomst zoals bedoeld in art 43 van de Wet Overheidsopdrachten, d.w.z. dat de opdracht wordt uitgevoerd door middel van het plaatsen van de op de raamovereenkomst gebaseerde bestellingen naargelang de werkelijke behoeften, zonder verbintenis vanwege de aanbestedende overheid voor de af te nemen hoeveelheden. De inschrijver wordt erop gewezen dat alle in dit bestek vermelde hoeveelheden vermoedelijke hoeveelheden zijn en slechts bij wijze van inlichting worden verstrekt. In het kader van deze raamovereenkomsten wordt elke bestelling als een afzonderlijke opdracht beschouwd, onafhankelijk van de uitvoering van overige bestellingen. Onverminderd de bevoegdheden van Westtoer op het niveau van de raamovereenkomst, kan Westtoer als aanbestedende overheid niet aansprakelijk worden gesteld voor het niet nakomen van de contractuele verbintenissen zowel langs de zijde van de opdrachtnemer als van de besteller met betrekking tot de bestellingen, tenzij Westtoer zelf de besteller is. Opdracht met prijsherzieningen. Maximale waarde van de opdracht: De maximale waarde van de opdracht (over de ganse looptijd en onverminderd de toepassing van art. 38 e.v. van het KB uitvoering) wordt bepaald op € 1.642.629,00 excl. btw. De maximale waarde van de raamovereenkomst uitgesplitst per perceel: Perceel 1: € 328.440,00 excl. btw Perceel 2: € 188.100,00 excl. btw Perceel 3: € 975.489,00 excl. btw Perceel 4: € 150.600,00 excl. btw De vermelde maximale bestelbedragen gelden als maximale bestelbedragen per perceel voor de volledige duurtijd van de raamovereenkomst. Als bij een perceel deze maximale waarde aan bestellingen is bereikt, dan zal de raamovereenkomst voor dat perceel ophouden te bestaan, ook al is de volledige looptijd van vier jaar nog niet verlopen. De percelen worden op dit vlak elk afzonderlijk bekeken. De aanbestedende overheid wijst de inschrijvers erop dat bij de bepaling van de vermelde maximale waarde niet is uitgegaan van de vermoedelijke hoeveelheden die in de inventaris zijn opgenomen en deze maximale waarde bijgevolg geen indicatie vormt voor het offertebedrag waarmee kan worden ingeschreven. Het betreft daarentegen de maximale waarde van de raamovereenkomst, vastgesteld op basis van de maximaal te bestellen hoeveelheden over alle opdrachten die binnen de raamovereenkomst kunnen worden geplaatst heen. Om de omvang van de opdracht te kunnen controleren, zullen de uitgaven binnen de raamovereenkomst worden gemonitord a.d.h.v. rapportering (zie technische bepalingen), en zullen indien nodig maatregelen worden genomen om te voorkomen dat de maximale waarde van de opdracht zou worden overschreden. Hoeveelheden: Er worden geen minimale afnames gegarandeerd. De inschrijver wordt erop gewezen dat alle in de opdrachtdocumenten vermelde hoeveelheden vermoedelijke hoeveelheden zijn en slechts bij wijze van inlichtingen worden verstrekt. Er is dus GEEN verbintenis vanwege de aanbestedende overheid voor de af te nemen hoeveelheden. Verplichting tot uitvoering: De opdrachtnemer is verplicht om de individuele afroepen uit te voeren en heeft niet het recht om een afroep te weigeren. Geen exclusiviteitsrecht: Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de opdrachtnemer geen exclusiviteitsrecht. Gedurende de looptijd van de overeenkomst(en) kunnen er prestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, uitgevoerd worden door andere opdrachtnemers. De opdrachtnemer kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding. Taalgebruik: De opdrachtnemer gebruikt uitsluitend het Nederlands in zijn mondelinge en schriftelijke relatie met de aanbestedende overheid. Van documenten die enkel in een andere taal beschikbaar zijn, kan de aanbestedende overheid een, desgevallend beëdigde, vertaling eisen. Deze vertaling gebeurt op kosten van de opdrachtnemer. Leveringsplaats: Provincie West-Vlaanderen.
Interne Kennung: PPP0BR-1036/5125/2025/REC/SMM/01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van bewegwijzeringsborden met toebehoren voor wandelroutes en wandelnetwerken
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van bewegwijzeringsborden met toebehoren voor wandelroutes en wandelnetwerken
Interne Kennung: 2025/REC/SMM/01_1
Los: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van markeernagels voor erfgoed- en stadswandelroutes
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van markeernagels voor erfgoed- en stadswandelroutes
Interne Kennung: 2025/REC/SMM/01_2
Los: LOT-0003
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van bewegwijzeringsborden met toebehoren voor het fietsnetwerk, fietsroutes, icoonfietsroutes en fietssnelwegen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van bewegwijzeringsborden met toebehoren voor het fietsnetwerk, fietsroutes, icoonfietsroutes en fietssnelwegen
Interne Kennung: 2025/REC/SMM/01_3
Los: LOT-0004
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van voorgevormde thermoplastische wegmarkeringen met toebehoren voor de bewegwijzering van fietssnelwegen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van voorgevormde thermoplastische wegmarkeringen met toebehoren voor de bewegwijzering van fietssnelwegen
Interne Kennung: 2025/REC/SMM/01_4