2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie uitbreiding financieel systeem met functioneel beheer
Beschreibung: Het functioneel beheer van het financieel systeem wordt momenteel uitgevoerd door de Aanbestedende dienst. De Aanbestedende dienst wil bij nader inzien de hoofdovereenkomst alsnog uitbreiden met het functioneel beheer van iFinanciën. Het oorspronkelijk geplande beheer via het buddysysteem, zoals destijds beschreven in Bijlage 7 – Programma van Eisen.pdf (eis E86) blijkt in de praktijk niet uitvoerbaar. Het ontbreekt bij de Aanbestedende dienst en de samenwerkende organisaties aan voldoende capaciteit en kennis om het beheer intern uit te voeren of op korte termijn personeel te werven en te behouden. Het op dit moment zelf uitvoeren van het functioneel beheer kan derhlave tevens leiden tot verlies van specifieke kennis en continuïteit bij personeelswisselingen binnen de Aanbestedende dienst. Het ligt derhalve voor de hand deze dienstverlening uit te besteden aan PinkRoccade Local Government B.V. tevens leverancier van de financieel systeem. De kosten voor deze voorgenomen uitbreiding bedragen € 199.830,00 exclusief btw per jaar. In eerste aanleg wordt voor het functioneel beheer een overeenkomst aangegaan voor een periode van zes (6) maanden met een mogelijkheid tot verlenging tot het einde van de looptijd van de hoofdovereenkomst (31 december 2035). Dit leidt tot een potentiële opdrachtwaarde van circa € 2.098.215,00 exclusief btw.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Uitbreiding financieel systeem met functioneel beheer
Interne Kennung: 1