222874-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Powstrzymanie wtórnego zarastania wierzchowiny torfowisk na terenie obszaru NATURA 2000 Łebskie Bagna poprzez wycinanie odrostów brzóz i nalotu sosen w 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPowstrzymanie wtórnego zarastania wierzchowiny torfowisk na terenie obszaru NATURA 2000 Łebskie Bagna poprzez wycinanie odrostów brzóz i nalotu sosen w 2026 r.
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie Nadleśnictwa Lębork, zlokalizowanych w obszarach Natura 2000: Łebskie Bagna PLH220040 w 2026 r., o łącznej powierzchni 42,31 ha. 2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje prace polegające na usunięciu podrostów i nalotów sosny oraz brzozy wraz z wywiezieniem biomasy poza granicę obszaru Natura 2000 oraz pozostawieniem jej do naturalnego rozkładu. 3) Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy etapy: ETAP I – rezerwat Czarne Bagno – 16,62 ha ETAP II – oddział 358f, 358d i 358a w rezerwacie Łebskie Bagno – 13,48 ha ETAP III – oddział 364b oraz 364i (część) w rezerwacie Łebskie Bagno – 12,21 ha Niniejsze postępowanie jest jedną z części zamówienia związanego z realizacją projektu pn. „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo”. Zamówienie realizowane ze środków własnych oraz ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS).
Interne KennungZG.270.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 4 PZP wyznaczał termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 PZP. Europejskiej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie Nadleśnictwa Lębork, zlokalizowanych w obszarach Natura 2000: Łebskie Bagna PLH220040 w 2026 r., o łącznej powierzchni 42,31 ha. 2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje prace polegające na usunięciu podrostów i nalotów sosny oraz brzozy wraz z wywiezieniem biomasy poza granicę obszaru Natura 2000 oraz pozostawieniem jej do naturalnego rozkładu. 3) Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy etapy: ETAP I – rezerwat Czarne Bagno – 16,62 ha ETAP II – oddział 358f, 358d i 358a w rezerwacie Łebskie Bagno – 13,48 ha ETAP III – oddział 364b oraz 364i (część) w rezerwacie Łebskie Bagno – 12,21 ha Niniejsze postępowanie jest jedną z części zamówienia związanego z realizacją projektu pn. „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo”. Zamówienie realizowane ze środków własnych oraz ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS). Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne KennungPowstrzymanie wtórnego zarastania wierzchowiny torfowisk na terenie obszaru NATURA 2000 Łebskie Bagna poprzez wycinanie odrostów brzóz i nalotu sosen w 2026 r.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.