222895-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – DNS na opravy a údržbu budov v majetku města Příbram
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na opravy a údržbu budov v majetku města Příbram
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení Dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) na stavební práce na výstavbu, opravy a údržbu pozemních komunikací dle aktuálních potřeb zadavatele, a to až do výše předpokládaného finančního limitu.
Vorherige Bekanntmachung: 93978-2021
Interne Kennung: DNS 1/2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001