2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedení nástrojů kybernetické bezpečnosti MěÚ Litovel
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je posílení nástrojů kybernetické bezpečnosti na Městském úřadě Litovel, a to modernizací a rozšířením stávajícího HW a SW vybavení města za účelem zvýšení spolehlivé efektivnosti územní veřejné správy a vytvořit podmínky pro zvýšení kvality a transparentnosti služeb poskytovaných veřejnou správou v rámci samosprávných agend. rozvoj, modernizace a zvýšení dostupnosti komunikačních a informačních systémů a infrastruktury. Účelem plnění je zvýšení kybernetické bezpečnosti podle zákona č. 181/2014 Sb. • Budování, rozvoj a modernizace zabezpečených datových center a komunikační infrastruktury pro modernizované informační systémy; • vytváření bezpečného prostředí pro provoz služeb úřadu, včetně bezpečného přístupu zaměstnanců; • modernizace stávajících podpůrných informačních systémů. Plnění zahrnuje zejména: • pořízení a implementace nástroje pro zálohování a archivaci • pořízení a implementace Next Generation Firewall (NGFW) vč. IPS/IDS • pořízení a implementace nástroje pro analýzu a monitoring síťového provozu • pořízení a implementace nástroje pro log management • zajištění služby kybernetické bezpečnosti (SOC) • dodávka a implementace nástroje pro řízení přístupů • servery a disková úložiště • pořízení kryptografického systému zajišťujícího ochranu informací mezi datovými centry a uživatelskými pracovními stanicemi • a související. Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Technická specifikace plnění, a dále v příloze zadávací dokumentace č. 2 – Smlouva o dodávce a implementaci řešení pro zvýšení kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů (návrh obchodních podmínek).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V10000198
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48821000 Netzwerkserver, 48820000 Server, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 32422000 Netzkomponenten