222977-2026 - Ergebnis
Belgien – Fällen von Bäumen – Raamovereenkomst vellen en ontstronken van bomen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst vellen en ontstronken van bomen
BeschreibungDeze raamovereenkomst omvat het vellen en ontstronken van hoogstammige bomen op het openbaar domein van stad Brugge.
Interne KennungPPP0IG-9282/6188/2025/9282
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
Titel[VUL HIER DE BESCHRIJVING VAN DIT PERCEEL IN]
Beschreibung[VUL HIER DE BESCHRIJVING VAN DIT PERCEEL IN]
Interne Kennung2025/9282_1