2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor diensten voor de schoonmaak van de lokalen van het Parkeeragentschap van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de periodieke schoonmaak van de lokalen van het Agentschap (post 1) en de levering van de hygiënische producten (post 2). De opdracht die aan de opdrachtnemer wordt toevertrouwd, bestaat uit wat 'total contracting' wordt genoemd. Dit betekent dat de opdrachtnemer instaat voor het ter beschikking stellen van het personeel alsook het materiaal en de producten die zijn medewerkers nodig hebben voor de goede uitvoering van hun taken, inclusief vuilniszakken en milieuvriendelijke hygiënische verbruiksproducten zoals toiletpapier, handzeep enz. voor de sanitaire ruimtes, de kleedkamers en de douches, alsook het buitenzetten van de vuilnisbakken.
Interne Kennung: PB.A25-3034
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PB.A25-3034 - 1
Interne Kennung: 1