See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Miasta Zamość na potrzeby miejskiej infrastruktury technicznej – oświetlenie drogowe, parkowe i iluminacja obiektów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w okresie od dnia 1 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. energii elektrycznej dla Miasta Zamość na potrzeby miejskiej infrastruktury technicznej: oświetlenie drogowe, parkowe i iluminacja obiektów. 2. Zamawiający prognozuje zakup energii elektrycznej w ilości 3 450 000,00 kWh w okresie realizacji zamówienia do punktów poboru i pomiaru energii elektrycznej oświetlenia ulicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz punktów poboru energii z uwzględnieniem ich lokalizacji, zostały określone w umowie i załącznikach do niej (załącznik nr 10 do SWZ). 4. Wymagania jakościowe energii elektrycznej opisane są w ustawie Prawo energetyczne oraz w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz.U. z 2023 r. poz. 819 z późn. zm.). Zasady kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektryczną określa rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska Energii z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną (Dz.U. z 2024 r. poz. 904). 5. Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576, zakazuje się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega Wykonawca w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, w przypadku gdy należą do którejkolwiek kategorii podmiotów wskazanych w art. 5 ww. rozporządzenia, o ile przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia.
Interne Kennung: IM-ZP.272.28.2024.MS
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001