See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Oddziału w Krakowie GDDKiA w podziale na 8 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Oddziału w Krakowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w podziale na następujące części: Część I – obejmująca dostawę gazu ziemnego na potrzeby Wydziału Technologii – Laboratorium Drogowego w Wieliczce, Część II – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów socjalnych w miejscowościach Krynica Zdrój i Muszyna Złockie, Część III – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Nowy Sącz, Część IV – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Wadowice, Część V – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Tarnów, Część VI – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Kraków, Część VII – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Nowy Targ, Część VIII – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Zespół Historii Drogownictwa GDDKiA w Szczucinie.
Interne Kennung: Dostawa gazu ziemnego na na potrzeby Oddziału w Krakowie GDDKiA o wartości pomiędzy 140 000 EURO a 10 000 000 EURO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1) lit. a i b, pkt 2) i pkt 7) lit. a - d rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych. 11.Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych".
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – obejmująca dostawę gazu ziemnego na potrzeby Wydziału Technologii – Laboratorium Drogowego w Wieliczce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Oddziału w Krakowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad obejmująca dostawę gazu ziemnego na potrzeby Wydziału Technologii – Laboratorium Drogowego w Wieliczce.
Interne Kennung: OKR.D-3.2421.4.2026 - część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów socjalnych w miejscowościach Krynica Zdrój i Muszyna Złockie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Oddziału w Krakowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów socjalnych w miejscowościach Krynica Zdrój i Muszyna Złockie.
Interne Kennung: OKR.D-3.2421.4.2026 - część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Nowy Sącz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Oddziału w Krakowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Nowy Sącz.
Interne Kennung: OKR.D-3.2421.4.2026- część III
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Wadowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Oddziału w Krakowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Wadowice.
Interne Kennung: OKR.D-3.2421.4.2026 - część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Tarnów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Oddziału w Krakowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Tarnów.
Interne Kennung: OKR.D-3.2421.4.2026 - część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Kraków.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Oddziału w Krakowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Kraków.
Interne Kennung: OKR.D-3.2421.4.2026 - część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Nowy Targ.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Oddziału w Krakowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Rejon Nowy Targ.
Interne Kennung: OKR.D-3.2421.4.2026 - część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII – obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Zespół Historii Drogownictwa GDDKiA w Szczucinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Oddziału w Krakowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad obejmująca dostawę gazu ziemnego do obiektów obsługiwanych przez Zespół Historii Drogownictwa GDDKiA w Szczucinie.
Interne Kennung: OKR.D-3.2421.4.2026 - część VIII