See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawy leków różnych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa leków różnych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego, szczegółowo opisano w SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 867955-2025
Interne Kennung: 10 /ZP/SZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: 5. Część 5
Beschreibung: Zakup i dostawy leków różnych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0007
Titel: 7. Część 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0014
Titel: 14. Część 14
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0033
Titel: 33. Część 33
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0038
Titel: 38. Część 38
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0048
Titel: 48. Część 48
Interne Kennung: Część 48
Los: LOT-0049
Titel: 49. Część 49
Interne Kennung: Część 49
Los: LOT-0054
Titel: 54. Część 54
Interne Kennung: Część 54
Los: LOT-0063
Titel: 63. Część 63
Interne Kennung: Część 63
Los: LOT-0093
Titel: 93. Część 93
Interne Kennung: Część 93
Los: LOT-0111
Titel: 111. Część 111
Interne Kennung: Część 111
Los: LOT-0119
Titel: 119. Część 119
Interne Kennung: Część 119
Los: LOT-0120
Titel: 120. Część 120
Interne Kennung: Część 120
Los: LOT-0122
Titel: 122. Część 122
Interne Kennung: Część 122
Los: LOT-0123
Titel: 123. Część 123
Interne Kennung: Część 123
Los: LOT-0125
Titel: 125. Część 125
Interne Kennung: Część 125
Los: LOT-0129
Titel: 129. Część 129
Interne Kennung: Część 129
Los: LOT-0133
Titel: 133. Część 133
Interne Kennung: Część 133
Los: LOT-0138
Titel: 138. Część 138
Interne Kennung: Część 138
Los: LOT-0139
Titel: 139. Część 139
Interne Kennung: Część 139
Los: LOT-0142
Titel: 142. Część 142
Interne Kennung: Część 142
Los: LOT-0144
Titel: 144. Część 144
Interne Kennung: Część 144
Los: LOT-0145
Titel: 145. Część 145
Interne Kennung: Część 145
Los: LOT-0155
Titel: 155. Część 155
Interne Kennung: Część 155