See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasto Marki (Sektor 3 – Marki Południowe) powstałych na nieruchomościach zamieszkałych w latach 2024-2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Miasto Marki w Sektorze 3 – Marki Południowe w okresie od 1 stycznia 2024 roku do dnia 31 grudnia 2025 roku.
Vorherige Bekanntmachung: 437206-2023
Interne Kennung: WZP.271.45.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Miasto Marki w Sektorze 3 – Marki Południowe w okresie od 1 stycznia 2024 roku do dnia 31 grudnia 2025 roku. 2) Powierzchnia całej Gminy Miasto Marki wynosi 26,03 km2. Liczba ludności Gminy Miasto Marki (zgodnie ze złożonymi deklaracjami o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi) wynosi 35 762 (stan na dzień 31.07.2020 r.). a) Liczba ludności Gminy Miasto Marki (zgodnie z danymi z ewidencji ludności) wynosiła 36 171 osób (stan na dzień 31.12.2021 r.). b) Liczba ludności Gminy Miasto Marki (zgodnie z danymi z ewidencji ludności) wynosiła 37 323 osób (stan na dzień 31.12.2022 r.). 3) Wykonawca zobowiązany jest do odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych wymienionych w tabeli nr 1 do SOPZ wytworzonych na nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, w tym także takich, które w części wykorzystywane są do prowadzenia działalności gospodarczej.