223181-2026 - Wettbewerb
Polen – Fleisch – Dostawa mięsa i wędlin do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościach - II półrocze 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mięsa i wędlin do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościach - II półrocze 2026
BeschreibungDostawa mięsa i wędlin w ośmiu grupach: mięso drobiowe ZK Tarnów, mięso wieprzowe ZK Tarnów, wędliny drobiowe ZK Tarnów, wędliny wieprzowe ZK Tarnów, mięso drobiowe OZ Tarnów-Mościce, mięso wieprzowe OZ Tarnów-Mościce, wędliny drobiowe OZ Tarnów-Mościce, wędliny wieprzowe OZ Tarnów-Mościce,
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść I – mięso drobiowe ZK Tarnów
BeschreibungĆwiartka tylna drobiowa świeża – 3600kg Mięso filet drobiowy - 24kg
Interne Kennungcz. 1
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
LosLOT-0002
Titelczęść II – mięso wieprzowe ZK Tarnów
BeschreibungŁopatka wieprzowa bez kości – 1320 kg
Interne Kennungcz. 2
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
LosLOT-0003
Titelczęść III – wędlina drobiowa ZK Tarnów
BeschreibungBaleron drobiowy – 264kg Kiełbasa drobiowa – 360kg Kiełbasa mortadela drobiowa – 720kg Kiełbasa parówkowa drobiowa – 367kg Mielonka tyrolska drobiowa – 720kg Parówki drobiowe – 804kg Pieczeń rzymska drobiowa – 780kg
Interne Kennungcz. 3
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131110 Wurstfleisch
LosLOT-0004
TitelCzęść IV – wędliny wieprzowe ZK Tarnów
BeschreibungKaszanka – 960kg Kiełbasa biała parzona – 180kg Kiełbasa mortadela z papryką – 1200 kg Kiełbasa mortadela – 2540kg Kiełbasa parówkowa gruba – 355kg Kiełbasa zwyczajna – 3000kg Mielonka wieprzowa prasowana – 2160kg Parówki wieprzowe cienkie – 486kg Pasztetowa wieprzowa – 2160g Pieczeń rzymska wieprzowa – 600kg Salceson wieprzowy – 2400kg
Interne Kennungcz. 4
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
LosLOT-0005
TitelCzęść V – mięso drobiowe OZ Tarnów-Mościce
BeschreibungĆwiartka tylna drobiowa świeża – 2400kg Mięso filet drobiowy - 18kg
Interne Kennungcz. 5
LosLOT-0006
TitelCzęść VI – mięso wieprzowe OZ Tarnów-Mościce
BeschreibungŁopatka wieprzowa bez kości – 913 kg
Interne Kennungcz. 6
LosLOT-0007
TitelCzęść VII – wędliny drobiowe OZ Tarnów-Mościce
BeschreibungBaleron drobiowy – 132kg Kiełbasa drobiowa – 345kg Kiełbasa mortadela drobiowa – 420kg Kiełbasa parówkowa drobiowa – 228kg Mielonka tyrolska drobiowa – 420kg Parówki drobiowe – 183kg Pieczeń rzymska drobiowa – 441kg
Interne Kennungcz. 7
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII – wędliny wieprzowe OZ Tarnów-Mościce
BeschreibungKaszanka – 840 kg Kiełbasa biała parzona – 120kg Kiełbasa mortadela z papryką – 960 kg Kiełbasa mortadela – 1956kg Kiełbasa parówkowa gruba – 360kg Kiełbasa zwyczajna – 3000kg Mielonka wieprzowa prasowana – 1920kg Parówki wieprzowe cienkie – 360kg Pasztetowa wieprzowa – 1920kg Pieczeń rzymska wieprzowa – 480kg Salceson wieprzowy – 2100kg
Interne Kennungcz. 8