223187-2025 - Ergebnis
Polen – Mineralöl und Destillate – Dostawa paliw płynnych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw płynnych.
Beschreibung: Dostawa paliw płynnych tj. Pb-95, ON oraz gazu propan- butan LPG do magazynów WPR SP ZOZ w Lublinie ul. Bursaki 17. 1) Benzyna Bezołowiowa Pb95 kod CN 2710 12 45 – 931 m3. 2) Olej Napędowy ON kod CN 2710 19 43, 2710 20 11, (standardowy; letni, przejściowy i zimowy) – 4 005 m3. 3) Gaz propan-butan LPG kod CN 2711 12, 2711 13 , 2711 19 00 (mieszanka letnia i zimowa) – 1 050 000 litrów.
Vorherige Bekanntmachung: 17005-2025
Interne Kennung: NOZ.25.01.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Benzyna bezołowiowa Pb-95
Beschreibung: Benzyna Bezołowiowa Pb95 kod CN 2710 12 45 – 931 m3, paliwo musi spełniać normę PN-EN 228+A1:2017-06 oraz wymagania zawarte w aktualnym na dzień dostawy Rozporządzeniu Ministra Gospodarki w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Szczegółowe warunki dostaw określone zostały w projekcie umowy odpowiednio dla części postępowania. Minimalna ilość w dostawie – 5 000 litrów
Interne Kennung: Część 1 - Pb95
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Los: LOT-0002
Titel: Olej napędowy ON
Beschreibung: Część 2 - Olej Napędowy ON kod CN 2710 19 43, 2710 20 11, (standardowy; letni, przejściowy i zimowy) – 4 005 m3, paliwo musi spełniać normę PN-EN 590+A1:2017-06/Ap2:2018-09 oraz wymagania zawarte w aktualnym na dzień dostawy Rozporządzeniu Ministra Gospodarki w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych, zamawiający wymaga aby w okresie od 1 grudnia do 28 lutego dostarczany był wyłącznie produkt o kodzie CN 2710 19 43. Szczegółowe warunki dostaw określone zostały w projekcie umowy odpowiednio dla części postępowania. Minimalna ilość w dostawie – 10 000 litrów
Interne Kennung: Część 2 - ON
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
Los: LOT-0003
Titel: Gaz propan - butan LPG
Beschreibung: część 3 - Gaz propan-butan LPG kod CN 2711 12, 2711 13 , 2711 19 00 (mieszanka letnia i zimowa) – 1 050 000 litrów, gaz musi spełniać normę PN-EN 589+A1:2012 oraz wymagania zawarte w aktualnym na dzień dostawy Rozporządzeniu Ministra Energii w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego (LPG). Szczegółowe warunki dostaw określone zostały w projekcie umowy odpowiednio dla części postępowania. Dostawa najpóźniej przy 30% napełnienia zbiorników. Zamawiający posiada 2 zbiorniki o łącznej pojemności 8500 m3
Interne Kennung: Część 3 - LPG
Haupteinstufung (cpv): 09122000 Propan und Butan
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)