223253-2025 - Wettbewerb
Polen – Messeeinrichtungen – Wynajem powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową stoiska Województwa Dolnośląskiego u organizatora targów oraz demontażem po zakończeniu targów Riga Food 2025 oraz Space Tech Expo Europe 2025 w ramach Projektu „Going Global 4.0 – Internacjonalizacja Dolnośląskich Przedsiębiorstw”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWynajem powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową stoiska Województwa Dolnośląskiego u organizatora targów oraz demontażem po zakończeniu targów Riga Food 2025 oraz Space Tech Expo Europe 2025 w ramach Projektu „Going Global 4.0 – Internacjonalizacja Dolnośląskich Przedsiębiorstw”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wynajem powierzchni wraz z zabudową oraz zakup wejściówek na targi, z podziałem na dwa zadania: 1) Zadanie nr 1 - Wynajem powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową stoiska Województwa Dolnośląskiego u organizatora targów Riga Food 2025 oraz demontażem po zakończeniu targów, w tym: a) wynajem powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową stoiska u organizatora targów Riga Food 2025 Brema, Niemcy; b) wykonanie projektu aranżacji zabudowy i wizualizacji stoiska wraz z jego wyposażeniem oraz fotografii wieloformatowych; c) rejestracja i zakup kart wstępu dla 10 współwystawców wskazanych przez Zamawiającego; d) zakup kart wstępu dla min. 3 max. 13 przedstawicieli Zamawiającego 2) Zadanie nr 2 - Wynajem powierzchni wystawienniczej wraz zabudową stoiska Województwa Dolnośląskiego u organizatora targów Space Tech Expo Europe 2025 oraz demontażem po zakończeniu targów, w tym: a) wynajem powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową stoiska u organizatora targów Space Tech Expo Europe 2025; b) wykonanie projektu aranżacji zabudowy i wizualizacji stoiska wraz z jego wyposażeniem; c) bezpłatna rejestracja i nieodpłatne zapewnienie kart wstępu dla min. 10 max. 15 współwystawców wskazanych przez Zamawiającego; d) nieodpłatne zapewnienie kart wstępu dla min. 3 max. 13 przedstawicieli Zamawiającego, Wykonawcy mogą złożyć ofertę na jedno lub oba wskazane wyżej zadania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy (właściwym dla każdego z zadań), stanowiącym wraz z właściwym Szczegółowym Opisem Przedmiotu Umowy (dalej: SOPU) załączniki nr 7.1 (zadanie nr 1), 7.2 (zadanie nr 2) do SWZ.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.26.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust.4 ustawy Pzp. Uzasadnienie: składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22457000 Eintrittskarten, 70130000 Vermietung von Grundstücken im Eigenbesitz
5. Los
LosLOT-0001
TitelWynajem powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową stoiska Województwa Dolnośląskiego u organizatora targów Riga Food 2025 oraz demontażem po zakończeniu targów
Beschreibung1) Zadanie nr 1 - Wynajem powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową stoiska Województwa Dolnośląskiego u organizatora targów Riga Food 2025 oraz demontażem po zakończeniu targów, w tym: a) wynajem powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową stoiska u organizatora targów Riga Food 2025 Brema, Niemcy; b) wykonanie projektu aranżacji zabudowy i wizualizacji stoiska wraz z jego wyposażeniem oraz fotografii wieloformatowych; c) rejestracja i zakup kart wstępu dla 10 współwystawców wskazanych przez Zamawiającego; d) zakup kart wstępu dla min. 3 max. 13 przedstawicieli Zamawiającego.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.26.2025- Zadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelWynajem powierzchni wystawienniczej wraz zabudową stoiska Województwa Dolnośląskiego u organizatora targów Space Tech Expo Europe 2025 oraz demontażem po zakończeniu targów.
BeschreibungZadanie nr 2 - Wynajem powierzchni wystawienniczej wraz zabudową stoiska Województwa Dolnośląskiego u organizatora targów Space Tech Expo Europe 2025 oraz demontażem po zakończeniu targów, w tym: a) wynajem powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową stoiska u organizatora targów Space Tech Expo Europe 2025; b) wykonanie projektu aranżacji zabudowy i wizualizacji stoiska wraz z jego wyposażeniem; c) bezpłatna rejestracja i nieodpłatne zapewnienie kart wstępu dla min. 10 max. 15 współwystawców wskazanych przez Zamawiającego; d) nieodpłatne zapewnienie kart wstępu dla min. 3 max. 13 przedstawicieli Zamawiającego.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.26.2025 - zadanie nr 2