See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ Žežice u Chuderova
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Žežice u Chuderova, včetně veškerých nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí, dále vyhotovení dokumentace pro zavedení výsledku KoPÚ do katastru nemovitostí včetně DKM. Výměra KoPÚ Žežice u Chuderova je 450 ha.
Interne Kennung: SP1152/2023-508207
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou podrobně popsány v čl. 3.6 a čl. 17 Smlouvy o dílo.