See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji Commvault lub równoważnych w ramach rozbudowy środowiska kopii zapasowych oraz świadczenie Usług Gwarancyjnych i Serwisowych oraz Usługi Wsparcia Eksperckiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup licencji Commvault lub równoważnych w ramach rozbudowy środowiska kopii zapasowych oraz świadczenie Usług Gwarancyjnych i Serwisowych oraz Usługi Wsparcia Eksperckiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (PPU).
Vorherige Bekanntmachung: 689849-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 303745-2025 z dnia 13.05.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) dostawa Oprogramowania w liczbie 35 licencji Commvault Cloud Autonomous Recovery Software for Virtual Machines, Per VM (10-Pack), CV-DP-VM10 (lub równoważnego) wraz z Usługami Gwarancyjnymi i Serwisowymi dla Oprogramowania na okres 60 miesięcy; b) usługa wsparcia eksperckiego w wymiarze 120 roboczogodzin.