2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 20 samochodów ciężarowych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy w podziale na 3 zadania - 38/2026/RZ2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 samochodów ciężarowych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy w podziale na 3 zadania - 38/2026/RZ2
Interne Kennung: PZP/TD-OLG/02121/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 13 szt. samochodu ciężarowego z napędem 4x4 typu pick-up, o dmc do 3,5 t - zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 13 szt. samochodu ciężarowego z napędem 4x4 typu pick-up, o dmc do 3,5 t - zadanie nr 1
Interne Kennung: zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 3 szt. samochodu ciężarowego z napędem 4x2 typu furgon o dmc do 3,5 t – zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 szt. samochodu ciężarowego z napędem 4x2 typu furgon o dmc do 3,5 t – zadanie nr 2
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 4 szt. samochodu ciężarowego z napędem 4x4 typu furgon o dmc do 3,5 t – zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. samochodu ciężarowego z napędem 4x4 typu furgon o dmc do 3,5 t – zadanie nr 3
Interne Kennung: zadanie nr 3