2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w komunikacji miejskiej w autobusowym transporcie drogowym na terenie Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie w latach 2026-2036.
Beschreibung: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w komunikacji miejskiej w autobusowym transporcie drogowym na terenie Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie w latach 2026-2036.
Interne Kennung: OA.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w komunikacji miejskiej w autobusowym transporcie drogowym na terenie Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie w latach 2026-2036. Od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po dziewięćdziesięciu dniach od daty zawarcia umowy, nie wcześniej jednak niż od 1 maja 2026r. Operator będzie miał obowiązek obsługiwać wszystkie przystanki na następujących funkcjonujących przed dniem rozpoczęcia świadczenia usług objętych niniejszym postępowaniem 14 liniach komunikacyjnych: A, B, La, Lb, Lc, P, 8, 17a, 17b, 25, 29, 32a, 33, 38 i zgodnie z ustalonymi przez Organizatora rozkładami jazdy. Ogółem planowana praca przewozowa na wszystkich liniach objętych przedmiotem zamówienia w planowanym okresie 120 miesięcy wynosi 8 727 074,0 wozokilometrów. W trakcie realizacji umowy praca przewozowa może ulec zmianie, na warunkach szczegółowo opisanych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 12 do SWZ. Wykonywana usługa obejmuje również: sprzedaż biletów przez każdego kierowcę zgodnie z obowiązującymi regulaminami i zasadami określonymi przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga, w trakcie realizacji zamówienia, zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę mechaników warsztatu naprawczego tj. osoby wykonujące czynności polegające na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 – Kodeks pracy (t. j. Dz.U. z 2025r. poz. 227 z późn. zm.) w ilości niezbędnej do utrzymania należytej sprawności technicznej autobusów. Przez cały okres realizacji zamówienia Wykonawca obowiązany jest posiadać polisę OC w zakresie prowadzonej działalności na sumę ubezpieczenia równą co najmniej 500 000 zł, (UWAGA: każdy wykonawca lub podwykonawca, podmiot udostępniający zasoby który bezpośrednio będzie wykonywał przewozy osób powinien posiadać polisę OC w zakresie prowadzonej działalności na sumę ubezpieczenia równą co najmniej 500 000 zł, przez cały okres realizacji zamówienia).Ponadto Wykonawca zobowiązany jest ubezpieczyć dzierżawione autobusy, którymi będzie wykonywał przewozy i wyposażenie Autoryzowanej Stacji Obsługi autobusów na zasadach określonych w załączniku nr 12 do wzoru umowy stanowiącego Załącznik Nr 12 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 0