2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup i dostawa zestawów pipet różnych z podziałem na części dla Wydziału Biologii UW"
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę zestawów pipet dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, których parametry zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: POUZ-361/42/2026/WB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 132 Ustawy pzp w trybie przetargu nieograniczonego- Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2025 r. poz. 1173 z późn. zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 38437100 Pipetten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Dostawa pipet automatycznych z akcesoriami
Beschreibung: Zakup i dostawa pipet automatycznych z akcesoriami
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437100 Pipetten
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Dostawa pipet automatycznych z akcesoriami
Interne Kennung: Część nr 2