223380-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Konservierung von Exponaten und Ausstellungsobjekten – Mobiele collectie NMM 2025
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiele collectie NMM 2025
Beschreibung: De dienstverlening ziet op: - conservering, instandhouding en operationeel houden van de mobiele collectie van het Nationaal Militair Museum (NMM); - uitvoeren van rondritten voor bezoekers van NMM met voertuigen van de mobiele collectie; - uitvoeren van een pendeldienst voor bezoekers van NMM met voertuigen van de mobiele collectie; - uitvoeren van shows met voertuigen van de mobiele collectie; - verplaatsen / transporteren van groot museaal materiaal; - optioneel: verzorgen passende (tijdelijke) opslag voor circa 22 voertuigen. SKD is voornemens een overeenkomst voor het onderhavige dienstverlening aan te gaan, voor de duur van initieel vier (4) jaren, welke optioneel met drie keer (2) jaren verlengd kan worden. De waarde voor de opdrachtnemer van deze overeenkomst wordt op voorhand geraamd op circa € 400.000 per jaar.
Interne Kennung: 24-003
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521200 Konservierung von Exponaten und Ausstellungsobjekten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92300000 Unterhaltungsdienste, 92520000 Dienstleistungen von Museen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Middels deze aankondiging vrijwillige transparantie vooraf wil Stichting Koninklijke Defensiemusea (SKD) mogelijke marktpartijen op de hoogte brengen van het voornemen om een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging op te starten, als bedoeld onder paragraaf 2.2.1.7. van de Aanbestedingswet 2012, voor de conservering en het operationeel houden van de mobiele collectie van het Nationaal Militair Museum (NMM) inclusief aanverwante dienstverlening voor de duur van een periode van ten hoogste 10 jaar. SKD is voornemens deze procedure te starten met Stichting Mobiele Artillerie. Nadere informatie en motivering is opgenomen in de op TenderNed geplaatste bijlage. SKD is voornemens een overeenkomst voor het onderhavige dienstverlening aan te gaan, voor de duur van initieel vier (4) jaren, welke optioneel met drie keer (2) jaren verlengd kan worden. De waarde voor de opdrachtnemer van deze overeenkomst wordt op voorhand geraamd op circa € 400.000 per jaar.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92300000 Unterhaltungsdienste, 92521000 Dienstleistungen von Museen