2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEPHARED 2 - Stěhovací služby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování stěhovacích služeb spočívajících v přemístění zařízení ze stávajících budov zadavatele do nového kampusu zadavatele.
Interne Kennung: MEPHARED 2 - Stěhovací služby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil změnu dodavatele, doby plnění, rozsahu dodávek a ceny plnění. Výhrady jsou upraveny v zadávací dokumentaci a jejich přílohách, zejména ve smlouvě.