2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj služeb eGovernmentu města Břeclav - ICT
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka hardwarového a softwarového vybavení pro zadavatele včetně konfiguračních prací souvisejících s implementací těchto prvků do prostředí zadavatele v níže uvedeném rozsahu: - diskové pole, - server 3 kusy, - switche 4 kusy, - licence Windows server 2022 – CAL 2022, - licence MS Office 50ks, - licence VMware Enterprice 28 kusů. Spolu s nákupem výše uvedeného hardwaru a softwaru musí být zajištěna vždy podpora provozu a aktualizací dle běžných podmínek poskytovaných výrobci.
Interne Kennung: Rozvoj služeb eGovernmentu města Břeclav - ICT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233132 Festplattenlaufwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001