22350-2024 - Ergebnis
Polen – Drucker und Plotter – Dostawa sprzętu drukującego na potrzeby Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu drukującego na potrzeby Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa sprzętu drukujacego na potrzeby Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. 2. Postępowanie podzielone jest na 4 części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, parametrów technicznych sprzętu, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają załączniki ASP-01-D dla części 1, ASP-02-D dla części 2, ASP-03-D dla części 3, ASP-04-D dla części 4 oraz projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ. 4. Podane w załącznikach ASP-01-D, ASP-02-D, ASP-03-D, ASP-04-D do SWZ parametry techniczne są wymaganiami minimalnymi tzn że Wykonawca może zaoferować modele zgodne z wymaganiami min. lub modele o większej szybkości druku, szybszym czasie wydruku pierwszej strony, wydajniejszych procesorach, większej pamięci/dysku, nie krótszej gwarancji, itp. 5. Wykonawca może złożyć jedną ofertę na jedną, kilka lub na wszystkie części przedmiotowego postępowania.
Interne Kennung: KBZ.261.26.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe A4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia kolorowego z funkcją druku do formatu A4, kopiowaniem i skanowaniem dokumentów. 2. Szczegółowy opis zamówienia, parametrów technicznych sprzętu komputerowego znajduje się w załączniku nr ASP-01-D do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy. 3. Podane w załączniku ASP-01-D do SWZ parametry techniczne są wymaganiami minimalnymi co oznacza, że Wykonawca może zaoferować modele zgodne z wymaganiami minimalnymi lub modele o o lepszych parametrach, tj.: większej szybkości druku, szybszym czasie wydruku pierwszej strony, wydajniejszych procesorach, większej pamięci/dysku, nie krótszej gwarancji itp. 4. Zamawiający wymaga, aby minimalny okres gwarancji wynosił 12 miesięcy. Okres gwarancji rozpoczyna się od daty podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 5. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 6. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 7. Oferowany przedmiot zamówienia będzie kompletny i gotowy do użycia po zainstalowaniu bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji po stronie Zamawiającego. 8. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć instrukcję wraz ze sprzętem w formie papierowej lub elektronicznej w języku polskim. 9. Wykonawca oświadcza, że dostarczony przedmiot zamówienia będzie fabrycznie nowy, nierekondycjonowany oraz wolny od wad fabrycznych i prawnych oraz że posiada wszelkie wymagane prawem atesty i certyfikaty. 10. Dostarczony przedmiot zamówienia nie będzie starszy niż 6 miesięcy od daty produkcji sprzętu. 11. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie odbywać się na koszt i ryzyko Wykonawcy. 12. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymogi określone obowiązującym prawem polskim, jak i prawem Unii Europejskiej, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem ważne dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie UE, a także spełniał inne wymagania (normy, parametry), określone przez Zamawiającego w SWZ. 13. Przedmiot dostawy musi odpowiadać wymaganiom polskich norm przenoszących europejskie normy zharmonizowane lub też – w przypadku ich braku – europejskich aprobat technicznych, wspólnych specyfikacji technicznych, polskich norm przenoszących normy europejskie, polskich norm wprowadzających normy międzynarodowe, polskich norm, polskich aprobat technicznych.
Interne Kennung: KBZ.261.31.2023 część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30216110 Scanner für Computeranwendungen