223500-2025 - Ergebnis
Polen – Angiografie-Ausstattung – Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraz z dzierżawą koniecznej aparatury
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraz z dzierżawą koniecznej aparatury
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraz z dzierżawą koniecznej aparatury.
Vorherige Bekanntmachung614040-2024
Interne KennungP-63/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184500 Koronare Endoprothesen, 33141200 Katheter, 33111740 Angioplastie-Ausrüstung, 33141620 Sanitätspacks, 33141310 Spritzen
5. Los
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Stent uwalniający pochodną Sirolimusa
BeschreibungCzęść nr 7 - Stent uwalniający pochodną Sirolimusa
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0029
TitelCzęść nr 29 - Zestawy do nakłucia tętnicy udowej
BeschreibungCzęść nr 29 - Zestawy do nakłucia tętnicy udowej
Interne KennungCzęść nr 29
LosLOT-0033
TitelCzęść nr 33 - Prowadnik diagnostyczny do koronarografii
BeschreibungCzęść nr 33 - Prowadnik diagnostyczny do koronarografii
Interne KennungCzęść nr 33
LosLOT-0043
TitelCzęść nr 43 - Kateter z balonem do walwuloplastyki
BeschreibungCzęść nr 43 - Kateter z balonem do walwuloplastyki
Interne KennungCzęść nr 43