223571-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu do Zakładu Patomorfologii dla SPWSZ w Szczecinie w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych
BeschreibungPełen tytuł: Dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu do Zakładu Patomorfologii dla SPWSZ w Szczecinie w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” zgodnie z wnioskiem KPOD.07.02-IP.10-0052/24 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO) 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu do Zakładu Patomorfologii dla SPWSZ w Szczecinie w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” zgodnie z wnioskiem KPOD.07.02-IP.10-0052/24 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO). 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i w załączniku nr 1A do SWZ. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 4. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie z siedzibą przy ulicy Arkońskiej 4, 71-455 Szczecin.
Interne KennungEP/220/20/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1. – Kriostat wolnostojący
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 1 szt. kriostatu wolnostojącego. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 1 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 1.
Interne KennungEP/220/20/2026 - zadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2. – Łaźnia wodna
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 2 szt. łaźni wodnej. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 2 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 2 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 2 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 2.
Interne KennungEP/220/20/2026 - zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3. – Suszarka do szkiełek
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 2 szt. suszarek do szkiełek. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 3 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 3 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 3 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 3.
Interne KennungEP/220/20/2026 - zadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4. – Skaner do preparatów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 1 szt. skanera do preparatów. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 4 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 4 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 4 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 4.
Interne KennungEP/220/20/2026 - zadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5. – Sekwenator metodą NGS
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 1 szt. sekwenatora metodą NGS. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 5 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 5 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 5 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 5.
Interne KennungEP/220/20/2026 - zadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6. – Termoblok
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 1 szt. termobloku. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 6 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 6 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 6 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 6.
Interne KennungEP/220/20/2026 - zadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7. – Wytrząsarka
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 1 szt. wytrząsarki. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 7 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 7 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 7 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 7.
Interne KennungEP/220/20/2026 - zadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8. – Fluorymetr
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 1 szt. fluorymetru. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 8 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 8 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 8 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 8.
Interne KennungEP/220/20/2026 - zadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9. – Zestaw statywów magnetycznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 1 szt. zestawu statywów magnetycznych. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 9 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 9 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 9 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 9.
Interne KennungEP/220/20/2026 - zadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10. – System elektroferezy żelowej typu Tapestation lub równoważny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 1 szt. systemu elektroferezy żelowej typu Tapestation lub równoważnego. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 10 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 10 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 10 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 10.
Interne KennungEP/220/20/2026 - zadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11. – Urządzenie z systemem do fragmentacji DNA i RNA typu ultrasonifikator lub urządzenie równoważne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 1 szt. urządzenie z systemem do fragmentacji DNA i RNA typu ultrasonifikator lub urządzenia równoważnego. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 11 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 11 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 11 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 11.
Interne KennungEP/220/20/2026 - zadanie nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12. – Lokalne Repozytorium Danych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 1 szt. Lokalnego Repozytorium Danych. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 12 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 12 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 12 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 12.
Interne KennungEP/220/20/2026 - zadanie nr 12